1. خانه
 2. /
 3. اخبار
 4. /
 5. هم اکنون می توانید با هوش مصنوعی در وردپرس تولید محتوا کنید!

هم اکنون می توانید با هوش مصنوعی در وردپرس تولید محتوا کنید!

وردپرس اکنون یک هوش مصنوعی تولید محتوا ساخته شده توسط OpenAI دارد و می توان به صورت رایگان از آن استفاده کرد. در ادامه خبر با ما باشید.

Jetpack، دستیار هوش مصنوعی بهینه ‌سازی برای محتوا در وردپرس را با استفاده از OpenAI رونمایی کرد. در نسخه‌ی رایگان و محدود و نسخه‌ی نامحدود و پولی قابل دسترسی است. Jetpack تصمیم گرفت به جدیدترین افزونه وردپرس معرفی شده خود، یک ادغام OpenAI مستقیم با ویرایشگر وردپرس داشته باشد، تا به انتشار دهندگان امکان تولید محتوا در داخل جریان کاری انتشار وردپرس داده شود.

Jetpack by Automattic

Automattic شرکت توسعه نرم افزاری است که پشتیبانی از فراوانی افزونه ها، نرم افزارها و وب سایت های معروف نظیر WooCommerce, WordPress.com, Tumblr, Akismet و Jetpack را داراست.

موسس آن Matt Mullenweg، توسعه دهنده و بنیانگذار وردپرس می‌باشد. Automattic به بسیاری از پروژه های منبع باز نظیر WordPress ، WordCamp US و bbPress برای نرم افزار خود کمک می کند. اگرچه Automattic شرکت جداگانه ای از WordPress.org نیست، اما توانایی آن در توسعه و کمک به وردپرس، نرم‌افزارautomattic را به استاندارد طلایی برای افزونه های وردپرس تبدیل کرده است.

پشتیبانی شده توسط OpenAI

وردپرس از ماه ژانویه 2023 نسخه‌ای از دستیار نویسندگی OpenAI را تست می‌کرد. با این حال، در اعلام رسمی ذکر نشده است که این افزونه با OpenAI راه اندازی شده است، اما SearchEngineJournal تأییدیه از طرف Automattic دریافت کرده که این افزونه واقعاً توسط OpenAI راه اندازی شده.

Jetpack AI Assistant

Jetpack یک افزونه جدید به نام Jetpack AI Assistant رونمایی کرد تا به عنوان یک دستیار نوشتاری برای انتشاردهندگان خدمت کند. این افزونه دستیار هوش مصنوعی را در داخل قالب ویرایش بلوک وردپرس، در داخل رابط کاربری مانند چت، مخصوص نوشتار ارائه می کند.

این بدان معنی است که در واقع همانطور که با یک نفر پیام می دهید، به شیوه گفتگویی بنویسید. اگر با ChatGPT آشنایید، استفاده از مولد محتوایی Jetpack AI آشنا خواهد بود. فرایند اطلاع دادن به هوش مصنوعی درباره آنچه می خواهید به عنوان “پیام واره” نامیده می شود. اگر محتوای حاصل نیاز به ویرایش داشت، با اطلاع دادن به جایی که فکر می کنید از محتوا کم شده، آنها را اصلاح می‌کند.

نوع نوشتن تطبیق ‌پذیر

مولد محتوایی با امکان انتخاب تنوع نوشتاری، که تنوع نوشتاری تطبیق پذیر نامیده می شود وسیله ای برای انتخاب پرونده‌ های نوشتاری برای JetpackAI است. این گزینه‌های تنوع نوشتاری عبارتند از:

 • رسمی
 • غیررسمی
 • امیدوارکننده
 • طنزآمیز
 • جدی
 • مردد
 • همدردی کننده
 • اطمینان‌بخش
 • مشتاق

تولید موضوع و خلاصه

ایجاد عنوان و خلاصه خود تا حدی پیچیده است، افزونه Jetpack AI این کار را بر عهده دارد دیگر چه می خواهید !

ترجمه محتوا

ترجمه محتوا با انتخاب گزینه ترجمه و انتخاب زبان قابل استفاده است. محتوایی که در ویرایشگر موجود است به صورت خودکار به زبان جدید ترجمه می شود.

اصلاح املایی و دستورزدایی

امکانی باورنکردنی دیگر، امکان رفتن به سنجش نوشتار را دارید و خطاهای املایی و دستوری را به صورت خودکار اصلاح کنید.

قیمت چند است؟

به کاربران CMS وردپرس هزینه‌ی هر درخواست ۱۰ دلار و نسخه رایگان ۲۰ درخواست دارد. کاربران WordPress.com آن را به صورت رایگان دریافت می کنند.

این قیمت ها ثابت نیستند و همچنین در اعلام رسمی آمده است:

“Jetpack AI Assistant block را امتحان کنید! 20 درخواست رایگان روی شماست. پس از آن، فقط ۱۰ دلار در ماه خواهد بود. همچنین، خبر جالبی برای کاربران WordPress.com وجود دارد – Jetpack AI Assistant برای مدت محدود بر روی تمام وب سایت های WordPress.com به صورت رایگان قابل دسترسی است. توجه داشته باشید که Jetpack AI یک ویژگی آزمایشی است، بنابراین در آینده ممکن است قیمت آن تغییر کند.”

اگر تنها چیزی که نیاز دارید یک راه حل برای تولید محتوا برای وردپرس است، استفاده از افزونه Jetpack AI، به خصوص در نظر گرفتن این که تولید محتوا در جریان کاری ادیتور وردپرس انجام می شود منطقی به نظر می رسد. بدون برش و الصاق عملکرد از یک اپلیکیشن دیگر. هزینه افزونه تولید محتوای وردپرس، نصف قیمت ChatGPT، 10 دلار در ماه است و در حال حاضر بدون محدودیت درخواست در دسترس است.

نسخه رایگان افزونه Jetpack به کاربران اجازه می دهد تا تا بیست درخواست رایگان را با تمام ویژگی های قابل استفاده جزئی از آن باشند. پس از آن، کاربران باید ارتقاء دهند تا بیشترین درخواست ها را کسب کنند. ارتقاء به نسخه پرداختی، درخواست های حجم بالا و پشتیبانی اولویت دار را برای کاربران به ارمغان می آورد. در حال حاضر، برای نسخه پرداختی، محدودیت بالاتری در تعداد درخواست های قابل انجام وجود ندارد.

نوشتهٔ پیشین
بهترین برنامه های والپیپر برای دسکتاپ ؛ والپیپر های محرک و ویدیویی !
نوشتهٔ بعدی
برنامه آپ هم از گوگل پلی حذف شد ؛ اول دیوار و دیجی کالا حال هم آپ !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید