میشه با پیامک تبلیغاتی مشتری پیدا کرد؟

بهترین ابزار برای ارتباط و یادآوری برند به مشتری و حتی پیدا کردن مشتری داشتن یک پنل پیامکی فول امکاناته.

پنل پیامکی فول امکانات کریپتون  بانک شماره های زیادی داره که به تفکیکی که دوست داری میتونی پیامک تبلیغاتی بفرستی و جذب مشتری داشته باشی.

چرا هر سایتی نیاز به یک پنل پیامکی دارد ؟

یک پنل پیامکی می تواند فواید زیادی برای یک وب سایت داشته باشد. شما می توانید با یک پنل پیامکی سیستم ثبت نام با موبایل را راه بیاندازید. می توانید سفارش ها ، جواب کامنت ها و هر اطلاعیه دیگری را به کاربران خود ارسال کنید. همچنین شما می توانید با یک پنل پیامکی به تبلیغات بپردازید.

شما فقط باید فرمی که در انتهای این صفحه می باشد را پر کنید تا ما تمام کار ها را انجام دهیم. از جمله تهیه پنل پیامکی ، تنظیم آن بر روی وب سایت و انجام دادن تمام تنظیمات آن. اگر همچنین درخواست ویژه ای با این پنل پیامکی دارید ، می توانید با ما مطرح کنید.

ثبت نام با موبایل

بیشتر سایت ها نیاز دارد که کاربران خود در سایت ثبت نام کنند. به صورت پیش فرض این ثبت نام با یک ایمیل و پسورد می باشد. اما خیلی ها رمز یا پسورد خود را فراموش می کنند و خیلی ها هم اصلا ایمیل ندارند ! اما همه افراد دارای یک موبایل می باشند. طبق آمار نیز کاربران اینترنت ترجیح می دهند که شماره تلفن همراه ثبت نام کنند تا با ایمیل و پسورد. چراکه این روش راحت تر و ایمن تر می باشد.

اما ثبت نام با شماره همراه نیاز به یک پنل پیامکی و تنظیم آن دارد. زیرا بعد از ثبت نام باید یک پیامک حاوی کد یکبار مصرف برای کاربر ارسال شود تا از وارد کردن شماره های اشتباه و اسپم جلوگیری شود. ما به راحتی این کار را برای شما انجام می دهیم و یک سیستم ثبت نام با شماره تلفن همراه برای شما راه اندازی می کنیم.

اطلاعیه به کاربران

اگر شما یک سایت فروشگاهی داشته باشید ، چطور می خواهید به کاربران خود اطلاع دهید که سفارش آنها تکمیل شده است ؟ با پیامک ! چطور می خواهید به آنها اطلاع دهید که سفارش آنها با مشکل مواجه شده است؟ با پیامک ! این اطلاعیه ها آن قدر مهم هستند که باید به شماره همراه کاربران فرستاده شوند. خیلی ها ایمیل های خود را دیر چک می کنند یا اصلا چک نمی کنند. این اطلاعیه ها صرفا برای سایت های فروشگاهی نیست. اطلاعیه برای فرم های تماس ، تمام شدن یک سرویس خاص ، تیکت های جدید و … می تواند به صورت پیامک ارسال شود.

تبلیغات پیامکی

یکی از مهم ترین کاربرد های یک پنل پیامکی ، تبلیغات است. این تبلیغات به دلیل آسانی و در دسترس بودن مخاطب تبدیل به یکی از معروف ترین روش های تبلیغات شده است. اما خیلی ها از این نوع تبلیغ سو استفاده می کنند و به همه تبلیغ های بیجا نشان می دهند که سبب شده خیلی از افراد از تبلیغات پیامکی متنفر شوند. الان با خودتان می گویید پس این روش چندان موثر نیست چون کسی این ها را نگاه نمی کند. اما برای هر مشکلی یک راه حلی وجود دارد.

شما برای جذب مخاطبین با تبلیغات پیامکی باید در ابتدا مخاطبین خود را انتخاب کنید. شما نباید برای هر فردی پیامک تبلیغاتی بفرستید. این افراد اصلا به این پیامک ها توجه نمی کنند. زیرا اصلا به موضوعی که شما در حال تبلیغ آن هستید نیاز ندارند. شما باید مخاطبین خود را برای پیامک ها پیدا کنید. به طور مثال اگر در حال فروش ابزار هستید باید به مهندسین و کارگران ساختمان پیامک دهید نه به یک کارمند بانک !

همچنین باید اول پیامک شما جذاب و خودمانی باشد تا با دیگر پیامک های تبلیغاتی متفاوت باشد. و گرنه مخاطب قبل از خواندن آن ، پیامک را حذف می کند. اگر نمی دانید که باید چیکار کنید ، فقط کافیست تا همه چیز را بر عهده ما بگذارید. ما برای شما تمام این کار ها را انجام می دهیم تا برای این تبلیغات خروجی خوبی داشته باشید.

هزینه های پنل های پیامکی

بهترین قیمت پنل پیامکی در ایران را با کریپتون تجربه کنید

پنل پیامکی ساده

PP1
100/000 تومان

ارسال پیام/ پیامک زماندار/دفترچه تلفن/ پیامک مناسبتی/ ارسال انبود/درج مخاطب/

مدت زمان پنل پیامکی: یک سال

پنل پیامکی فول امکانات

PP1
300/000 تومان

تمام امکانات پلن ساده +

بانک شماره برای پیامک تبلیغاتی/ وب سرویس و فعالسازی در سایت/ ارسال پیامک صوتی/ ارسال پیامک براساس لوکیشن/گنجینه پیامک/منشی هوشمند/گزارشات ارسال ها/ارسال پیامک براساس منطقه/ متناظر زماندار/ ارسال هوشمند/ دارای خط اختصاصی/ برگزاری مسابقه/ تحلیلگر/ درج کد دهی/ افزودن آزمون

مدت زمان پنل پیامکی: دائمی

سوالات متداول مشتریان در زمینه پنل پیامکی

پنل پیامکی ساده بله اما پنل پیامکی فول امکانات دائمی هست و هیچ وقت منقضی نمیشه.

بعد از خرید پنل پیامکی با پشتیبانی تماس بگیرید و ازشون بخواین تا آموزش های ویدئویی  استفاده از پنل پیامکی رو در اختیارتون قرار بده.

به زودی با خرید هر کدام از خدمات کریپتون علاوه بر عضویت در باشگاه مشتریان و استفاده از مزیت ها، پرتال کاری شما در سایت کریپتون هم فعال خواهد شد.

درحال حاضر هزینه ارسال هر پیامک با 60 کاراکتر 900 ریال می باشد.

بله اما هزینه ارسال پیامک انگلیسی کمی بیشتر است

برای مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید

نام و نام خانوادگی(ضروری)
چطور میتونیم کمکتون کنیم؟(ضروری)
خدمات درخواستی(ضروری)