خدمات طراحی لوگو ، ایجاد هویت کسب و کار شما

وقتی کسب و کاری رو راه میندازیم اولین چیزی که به ذهنمون میاد اینه مشتری داریم و میتونیم فروش داشته باشیم؟ اما چه چیزهایی باعث فروش میشه؟ قطعا شناخت اون شرکت و برند باعث فروش راحت محصول میشه. چطور؟ با خدمات طراحی لوگو کریپتون

از اول کسب و کارمون باید به فکر برند سازی باشیم و اولین ابزاری که برای برندسازی لازمه ، طراحی لوگو حرفه ای برای کسب و کارمونه

خدمات طراحی لوگو
خدمات طراحی لوگو

لوگو ، نماد شرکت و کسب و کار شما

طراحی لوگو یک کار ضروری برای هر شرکت و کسب و کاری می باشد. شما باید برای طراحی سایت و خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید یک نماد داشته باشید تا مشتریان و کاربران شما ، با آن آشنا باشند. اگر اطراف خود را نگاه کنید ، هیچ کسب و کار و شرکتی را پیدا نمی کنید که یک لوگو نداشته باشد. اگر شما تابحال به دنبال طراحی لوگو نرفته اید ، پیشنهاد می شود از همین حالا با خدمات طراحی لوگو کریپتون شروع کنید.

یک لوگو چقدر در کسب و کار تاثیر می گذارد ؟

با اینکه یک لوگو فقط یک تصویر کم حجم است ، تاثیر زیادی بر کسب و کار یا شرکت شما دارد. یک لوگوی جذاب ، باعث توجه کاربر به آن می شود. و باعث می شود که آن کاربر لوگو را به یاد داشته باشد. در دفعات بعد که آن کاربر دوباره لوگو را مشاهده کند ، یک حس آشنایی به او دست می دهد و باعث می شود که محصول یا خدمات شما به عنوان یک برند ، بهتر شناخته شود. همچنین یک لوگوی حرفه ای باعث می شود که کاربران به شما اعتماد بیشتری کنند. زیرا می دانند که با یک کسب و کار یا شرکت معتبری روبرو هستند. البته اگر شرکتی را پیدا کنید که خدمات طراحی لوگو حرفه ای داشته باشد.

خدمات طراحی لوگو

اهمیت خدمات طراحی لوگو حرفه ای

لوگو به عنوان یکی از عناصر بنیادی هویت دیجیتالی یک کسب و کار ، بسیار اهمیت دارد. یک لوگو خوب حاوی ارزش های اصلی شرکت است و شما با داشتن یک لوگوی حرفه ای ، می توانید ارزش ها و خدمات شرکت خود را به کاربران منتقل کنید.

یکی از اصلی‌ترین دلایل اهمیت یک لوگو خوب ، شناخت برند است.‌ هویت دیجیتالی شما در قالب لوگو بسته شده است و با کمک آن‌ ، به سادگی به ازای هر بار دیدن لوگو توسط کاربر ، به شناسایی شما و برندتان ختم می شود و در ذهن مشتری برای همیشه ماندگار می‌شوید.

در این روش ، لوگو برای ارائه اطلاعات بیشتر و درک ساده هویت برند ، شما را از رقبا برتر نشان می‌دهد. یک لوگو خوب می‌تواند به عنوان نمادی که هویت و جایگاه برند را ترسیم می کند ، برای جلب توجه و به خاطر سپردن آن توسط مشتریان بسیار مفید باشد.

همچنین یک لوگو خوب می‌تواند تصمیمات خرید مشتریان را تحت تاثیر قرار دهد. در بازاریابی ، خوب است توجه کنید که می‌توان با استفاده از رنگ‌ های مناسب و طراحی مناسب ، احساسات و موضوعات و برداشت‌های ذهنی خود را به کاربران و مشتریان رساند.

خدمات طراحی لوگو

لازم به ذکر است که تأثیر لوگو به کاربری آن بستگی دارد. بنابراین استفاده از لوگو خوب و مناسب برای برند خود، می‌تواند به طور مستقیم روی دریافت نتایجی مانند افزایش فروش، افزایش شناخت برند و افزایش بازدید وب سایت تاثیر بگذارد.

یک خدمات طراحی لوگو حرفه‌ای ، می تواند یکی از عوامل مهم برای موفقیت هر شرکت یا برند دیجیتالی باشد. چرا که یک لوگو قوی برای استفاده در همه جا ، از جمله وب‌سایت ، بروشورها ، تبلیغات ، کارت‌های ویزیت و موارد دیگر، به عنوان نماینده شرکت شما عمل می‌کند.

یک لوگو خوب باید این ویژگی ها را داشته باشد:

1- شناخت‌پذیری
لوگوی شما باید به سادگی و تشخیص‌ پذیر باشد و بیش از حد پیچیده نباشد. یک لوگوی قوی همیشه برای مشتریان در ذهن باقی می‌ماند. پس از المان های سردرگم کننده نباید استفاده کرد.

2- منحصر به فرد
یک لوگوی بی‌نظیر و غیرقابل تقلید که منحصر به فردی خود را دارد، به شما کمک می کند تا از رقابت بیشتری برخوردار باشید و اعتماد مشتریان را از دست ندهید. زیرا با لوگوی شبیه رقبا ، به مشتریان خود می گویید که من از دیگران تقلید می کنم!

3- بسیار ساده
ساده بودن لوگو بهترین راه‌ کار برای جلب توجه می باشد. شما نباید از لوگویی پیچیده با المان های زیاد استفاده کنید. در اینصورت هم استاندارد های طراحی را رعایت کرده اید و هم یک لوگوی جذاب ساخته اید.

4- دارای مفهوم عمیق
اگر لوگوی شما دارای یک مفهوم خاص باشد ، از دیگران متمایز خواهید شد. یک لوگو با مفهومی اصیل می تواند بسیار جذاب باشد تا کاربران را زودتر جذب کند. خود مشتریان و کاربران نیز با فهمیدن سریع این مفهوم ، لذت می رند و لوگو را راحت تر به یاد می آورند.

5- جامع و قابل تغییر
اگر وقتی کسب‌ و کار شما به دلایلی تغییر کرد ، لوگوی شما تغییرات زیادی نکند که باعث شود کاربران لوگوی جدید را تشخیص ندهند. پس باید لوگوی شما موضوعی کلی را به نمایش بگذارد و نباید بر موضوعی خاص تاکید کند.

با توجه به اهمیت لوگو در شناخت‌ پذیری و جذب مشتریان ، طراحی آن نیاز به یک استراتژی پایدار و موثر دارد. شرکت‌های بزرگ زمان و هزینه بسیار بالا برای طراحی لوگو متقبل می شوند. بنابراین ، ایجاد یک لوگو حرفه‌ ای و شگفت‌انگیز با توجه به خلاقیت بالا و خدمات طراحی لوگو حرفه‌ای می‌تواند یکی از ارکان موفقیت هر شرکت یا برند دیجیتالی باشد.

خدمات طراحی لوگو

چه معیار هایی سبب جذاب بودن یک لوگو می شود؟

طراحی لوگو

مرتبط به موضوع

اولین معیار مرتبط بودن لوگو می باشد. چه بهتر که المان های کسب و کار یا شرکت شما در آن لوگو دیده شود تا در نگاه اول به کاربر بفهماند که شما در چه حوزه ای فعالیت می کنید. همچنین می توانید لوگویی با حروف اسم خود داشته باشید. مثل لوگوی کریپتون. در این لوگو K و R دو حرف اول اسم کریپتون می باشند.

طراحی لوگو

ساده بودن

لوگوی شما بهتر است که ساده تر باشد. زیرا امروز لوگو هایی که شلوغ بوده اند از کنار رفته اند و تمام لوگو ها به سادگی یا مینیمالیستی سوق داده می شوند. لوگوی شما نیز بهتر است ساده اما جذاب و با خلاقیت باشد. استفاده بیش از حد المان ها در لوگو دیگر جزو استاندارد ها نمی باشند.

طراحی لوگو

رنگ بندی

شما باید برای کسب و کار یا شرکت خود یک تم رنگی انتخاب کنید. این کار باعث می شود که کاربران شما را راحت تر شناسایی کنند. همچنین برای زیبایی سایت شما این کار ضروری است. بعد از آن بهتر است که لوگوی خود را طبق رنگ تم خود ، طراحی کنید. زیرا هماهنگی رنگی در یک سایت بسیار مهم است.

نمونه کار خدمات طراحی لوگو کریپتون

انواع لوگو شامل تایپی، تصویری و ترکیبی

سوالات متداول مشتریان در زمینه خدمات طراحی لوگو

میتونین طرح های پیشنهادی رو برای ما بفرستین و با توجه به طرح شما و ایده های خودمون چند طرح لوگو براتون فرستاده میشه و درنهایت طرحی که تایید کنید به اجرا در نرم افزار درمیاد و در اختیارتون قرار میگیره

بعد از طراحی لوگو، ما لوگو رو در سایز های مختلف و رنگ هایی که مد نظرتون باشه در اختیار شما میذاریم  چون فایل طراحی شاید براتون پیچیده باشه و به دردتون نخوره

قبل از طراحی لوگو، همکاران ما مشاوره ای با شما خواهند داشت و پیشنهاداتی رو برای کسب و کارتون میگن که این مشاوره رایگان و برای راهنمایی بهتر شماست.

لوگو با رنگ سازمانی شما طراحی میشه و رنگ پذیر هست و میتونین به هر رنگی که بخواین ازش خروجی بگیرین و داشته باشید.

هزینه طراحی لوگو

طراحی لوگو تایپی

450/000 تومان

این لوگو فقط نوشته ای با دیزاین معمولی از نام برند شماست

طراحی 3 نمونه اولیه

انتخاب یک طراح اصلی

انجام 3 بار تغییرات جزئی

طراحی لوگو تصویری

850/000 تومان

این لوگو یک یا چند المان از کسب و کار شما را به صورت تصویری با دیزاین زیبا به لوگو تبدیل می کند

طراحی 3 نمونه اولیه

انتخاب یک طراح اصلی

انجام 3 بار تغییرات جزئی

طراحی لوگو ترکیبی

1/300/000 تومان

این نوع لوگو ترکیبی از المان های کسب و کار شماست و متن های مورد نیاز برای طراحی یک لوگوی حرفه ای و ترکیبی برای کسب و کار شماست.

طراحی 3 نمونه اولیه

انتخاب یک طراح اصلی

انجام 5 بار تغییرات جزئی

طراحی لوگو ترکیبی(VIP)

3/900/000 تومان

این نوع لوگو ترکیبی از المان های کسب و کار شماست و متن های مورد نیاز برای طراحی یک لوگوی حرفه ای و ترکیبی برای کسب و کار شماست.

طراحی 5 نمونه اولیه

انتخاب یک طراح اصلی

انجام 10 بار تغییرات جزئی

ارائه فایل کامل هویت بصری

ارائه ست اداری با لوگو شامل فاکتور، کارت ویزیت، سربرگ و کاغذ یادداشت

برای مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید

نام و نام خانوادگی(ضروری)
چطور میتونیم کمکتون کنیم؟(ضروری)
خدمات درخواستی(ضروری)