1. خانه
  2. /
  3. برترین ها
  4. /
  5. آشنایی با بهترین وب سایت های تولید عکس با هوش مصنوعی ؛ دیگر کمبود عکس ندارید!

آشنایی با بهترین وب سایت های تولید عکس با هوش مصنوعی ؛ دیگر کمبود عکس ندارید!

سال 2023 سال هوش های مصنوعی می باشد ! ما هر روزه اخبار جدید درباره هوش های مصنوعی می شنویم و این حوزه به شدت در حال پیشرفت و گستردگی می باشد. هوش های مصنوعی به علاوه پاسخ دادن به سوالات و درخواست های شما با متن ، می توانند عکس نیز تولید کنند! یعنی شما یک متن یا عکس به هوش مصنوعی می دهید و هوش مصنوعی برای شما یک عکس مرتبط به توضیحات شما تولید می کند. این برای افرادی که تولید محتوا میکنند ، یک بهشت می باشد ! اما بهترین وب سایت ها برای تولید عکس چیست؟ ما در این مطلب 5 مورد از آنها را معرفی می کنیم.

وب سایت GetIMG

این وب سایت یک ابزار فوق حرفه ای می باشد. شما می توانید یک متن یا عکس به این وب سایت بدهید تا عکس مد نظرتان را تولید کند. همچنین با ادیتور این وب سایت می توانید یک عکس را با هوش مصنوعی ویرایش کنید ، می توانید با هوش مصنوعی برخی از اجسام داخل عکس را پاک کنید و می توانید بگویید که هوش مصنوعی در جای خالی چه چیزی بگذارد.

این وب سایت به شما بیش از 20 مدل هوش مصنوعی ارائه می دهد که برخی از آنها توسط کامیونیتی و کاربران ساخته شده است. همچنین بعد از ثبت نام در این سایت به شما 100 امتیاز رایگان قرار می گیرد. و هر زمان که یک عکس تولید کنید ، یک امتیاز از شما کم می شود. البته هر ماه 100 امتیاز در اختیار شما قرار می گیرد که به عبارتی دیگر هر ماه می توانید 100 عکس با این وب سایت به صورت رایگان تولید کنید. البته می توان این امتیاز ها را خرید یا اینکه با انجام برخی از کار ها امتیاز های بیشتری بگیرید.

وب سایت NightCafe

این وب سایت نیز یکی دیگر از وب سایت های تولید عکس با هوش مصنوعی می باشد. این وب سایت به شما اجازه می دهد که با 3 مدل هوش مصنوعی ، عکس تولید کنید. همچنین این وب سایت هم با امتیاز به شما اجازه می دهد که عکس تولید کنید. اما امتیاز های آن بسیار کمتر می باشد. همچنین با تغییر تنظیمات جهت افزایش کیفیت عکس های تولید شده ، تا 11 امتیاز برای یک تولید عکس استفاده می شود ! در حالی که در ابتدا فقط 5 امتیاز به شما داده می شود.

اما این وب سایت یک سری چالش ها نیز دارد که می توانید با استفاده از آنها امتیاز بگیرید. یا اینکه می توانید با هزینه کردن امتیاز بیشتری به دست آورید.

وب سایت Shutterstock

طراحان گرافیک با این وب سایت آشنایی دارند. این وب سایت به شما عکس ، ویدیو و موزیک ارائه می دهد. همچنین این وب سایت یک سرویس تولید عکس با هوش مصنوعی نیز دارد. ولی متاسفانه این وب سایت پولی می باشد. شما می توانید یک فری تریال بگیرید که فقط می توان با آن 10 عکس تولید کرد ، اما باز هم برای گرفتن آن فری تریال نیاز به کارت اعتباری مستر کارت یا ویزا دارید که متاسفانه ایرانیان به آن دسترسی ندارند. اما اگر یک کارت اعتباری از خارج کشور داشته باشید ، این وب سایت گزینه خوبی می باشد.

DALL-E 2

این سرویس ، یک سرویس تولید عکس ساخته شده توسط شرکت open ai می باشد ، همان شرکتی که هوش مصنوعی chatgpt را ساخته است. دقت داشته باشید که قبل از استفاده این سرویس ، باید یک شماره مجازی داشته باشید. زیرا هنگام ساخت اکانت در این وب سایت ، از شما شماره همراه خواسته می شود که نمی توانید شماره ایران را وارد کنید. پس باید از یک شماره مجازی استفاده کنید تا بتوانید ثبت نام کنید. بعد از آن 15 اعتبار به شما داده می شود که می توانید از آن ها برای تولید عکس استفاده کنید. اگر اعتبارتان تمام شد ، می توانید اعتبار بیشتری خریداری کنید.

Stablecog

یکی دیگر از وب سایت های تولید عکس stablecog می باشد. این وب سایت دارای چندین مدل مختلف می باشد. این مدل شامل Kandinsky ، luna diffusion 1.5 ، stable diffusion 1.5 ، 22h diffusion ، openjourney و… می باشد. شما همچنین می توانید یک عکس آپلود کنید که شبیه آن عکس تولید شود. همچنین می توانید یک متن بنویسید که توضیحات آن متن در عکس نباشد. سرعت تولید عکس بالاست و می توانید سایز های مختلف را نیز انتخاب کنید. اگر شارژ اکانت نیز تمام شد ، می توانید یک اکانت دیگر بسازید و آی پی خود را عوض کنید که بتوانید دوباره ثبت نام کنید.

نوشتهٔ پیشین
دایرکت ادمین در برابر سی پنل ؛ بهترین کنترل پنل کدام است؟
نوشتهٔ بعدی
ترفند های کاربردی جستجو با گوگل ؛ به صورت حرفه ای سرچ کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید